Türkçe İngilizce

Kurumsal

Asya Cam Mozaik 1983 yılında kendi adlarına bir firmayla ticaret hayatına atılmıştır. 1995 yılında cam mozaik sektörüne üretici firma olarak giren firmamız sektörde yakaladığı potansiyelle elde ettiği kazançları alt yapı ve makine parkuru geliştirmede kullanarak ve toplam kalitesini arttırmış ve hedeflerinin çok üstünde olarak sektörde yerini almıştır.

Bu yüzdendir ki Asya Cam Mozaik mimarlar, mütahitler ve Türkiye'nin inşaat sektöründeki öncü şirketler tarafından öncelikle tercih edilen dışcephe, havuz, SPA, sauna, banyo ve mutfak kaplaması malzemeleridir. Ayrıca iç mekanda cam mozaik kullanımı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de kullanılmaya başlanmıştır.

Asya Cam Mozaik inşaat malzemeleri ve yapı malzemeleri pazarında aranan markadır. Öncü bir imalatçı olarak yine ilerleyen bir şirketiz. Bu renk yelpazesinin zenginliği her türlü yapı projelerde, dekorasyon işlerinde dahili ve harici kaplamalarda yapılan ayrı bir estetik ve güzellik katmaktadır.

Her zaman daha kalitelisini en ucuza imal etmeyi amaç edinen firmamız bu sayede tedarikçi ve müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başarabilmiştir.

Asya Cam Mozaik firması VETRO STILO MOSAICO markası adı altında cam mozaik ve yeni ürün CRYSTAL MOSAIC üretimine devam etmektedir.